Jdi na obsah Jdi na menu

Zimní liga Motorlet - Podolí 7:4

23. 2. 2020

Góly: 3x Rusnak, 2x Brávek, Šimáček, Šedivý

Dnešní zápas zimní ligy se odehrál za velmi těžkého počasí, ale poprali jsme se s tím statečně. Ze začátku zápasu jsme měli menší problémy s míčem a dostat se s ním do pohybu. Postupem času si to sedlo a na hřišti jsme začali jasně dominovat hlavně v rychlosti - výsledek poločasu hovoří za vše: 5:2. Do druhé půle jsme vstoupili uspokojeně a každý si chtěl dát gól, měli jsme několik samostatných úniků, ale bohužel jsme ani jeden neproměnili, protože jsme ve finální fázi neměli míč pod kontrolou, někteří zbytečně tahali míč až do branky a tlačili své spoluhráče před sebou. Od toho se hra odvíjela. Většina situací byla řešena špatně, neproměnili jsme penaltu a začali se bát o výsledek, když soupeř dal na 5:4.
V posledních minutách jsme měli šance, ale bohužel jsme nedokázali míč dostat do branky.
Asi 2-3 minuty před koncem jsme ale dali 2 branky, takže nakonec výsledek hovoří pro nás.
Musíme zapracovat na pohybu bez míče, práci s míče, ale hlavně na komunikaci.